• 0(507) 750 98 21
  • Bozburun Mah. Nazif Zorlu Sit. 7156 Sk. No:12/A Denizli
  • info@askaymakina.com

Tohum Atma Makinası

Ürün Kategorileri

Tohum Atma Makinası

AZM-125 Viyole Tohum Ekme Makinesi Birbirinden bağımsız üç Konveyör Bandına monte edilmiş tam otomatik ,programlanabilir viyole tohum ekme makinesidir. Programlanabilir otomatik 18' ekranı ile birçok ayar yapılabilir ve hafızaya alınabilir.
İsteğe bağlı otomasyon sistemi ile daha fazla ayar kaydedilebilir

Tohumların vakumlanması
Viyole Baskı ayarı
Tohum haznesinin titreşimi
Torf atıcının hızı ve kapasitesi
Sulama sisteminin Su ayarı
Tohum ekme sisteminin Hızı
Vermikülit Seviye ayarı
Başta olmak üzere birçok ayar yapılabilir ve sisteme kaydedilebilir.

Eşsiz tohum vakum sistemi sayesinde, AZM - 125 viyole tohum ekme makinesinin %99 oranında tohumu viyole ekmesi üreticilerin kısa zamanda çözüme ulaşmasına yardımcı olur. Bu özelliği ile AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesi piyasadaki uygun fiyatlı , en verimli makinedir. Son teknolojı otomasyon sistemi ve tohum baskı ve vakum sistemi ile AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesi bir çalışan ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Bu özelliği ile AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesi yatırım olarak kullanılan parayı en az 1 sene içerisinde çıkartır.AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesi Her tohumlama döngüsünden sonra nozül ucunu temizleyen kendi kendini temizleme mekanizmasına sahiptir. Bu, tıkanmayı önler ve bu nedenle ekim hatalarının sayısını en aza indirir.

Dünyada kullanılan çoğu tohum türü için birkaç farklı meme boyutu mevcuttur. Bu geniş meme büyüklüğü yelpazesiyle küçük, büyük, kaplanmış, çıplak, yuvarlak ve tek biçimli tohumlar ekilebilir. AZM -125 Viyole tohum ekme makinesinin tasarımı vakum tepsisi boyutunu dakikalar içinde değiştirmeyi mümkün kılar. AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesinin modüler tasarımı, viyol tutucu, viyol doldurucu, sulama tüneli, kaplama ünitesi ve / veya viyol istifleme ünitesi gibi diğer modüler bileşenlerle komple bir tohumlama hattı oluşturmasını sağlar.

c Bozburun Mah. Nazif Zorlu Sit. 7156 Sk. No:12/A Denizli info@askaymakina.com Zekeriya Karataş 055374 595 74 www.askaymakina.com

AZM-125 Viyole tohum ekme makinesi saatte 120 viyol tohum ekme kapasitesine sahiptir.
Ektiği tohumların %99 oranında viyole atabilme kapasitesine sahiptir.
AZM - 125 Viyole tohum ekme makinesi Toplam 5,5 Kw elektrik tüketimine sahiptir.
Vakum , Tohum Ünitesi , Baskı Sistemi pnomatik sistem ile yönlendirilir.
AZM - 125 Viyole tohum ekme Makine Ebatları ; En: 3,5 mt Boy : 2 mt. Uzunluk : 8 mt.
 
Örtü Altı Üretim 
Fide Üretimi 

 
AZM 125 TOHUM ATMA MAKİNASI AZM 125